Hebrew University logo   
   library logo

   



אודות הספריה
About the Library
קטלוג הספריה
Library Catalog
שירותי הספריה
Library Services
משאבים אלקטרוניים
Electronic Resources
חדש בספריה
New in the Library
שאלו אותנו
Ask Us
אירועים בספריה
Events in the Library



 



Library Staff       צוות הספריה   

Library Director מנהלת הספריה
Dr. Sanda Bercovici -ד"ר סנדה ברקוביץ


02-5882042 ·

sandab@savion.cc.huji.ac.il

Acquisitions רכישה
Mirkku Ben-David -מירקו בן-דוד

02-5882043 ·

miriambe@savion.cc.huji.ac.il


Circulation השאלה והשאלה בין ספריתית
Liliane Benkalifa ליליאן בנכליפה

02-5883285 ·
lilianb@savion.cc.huji.ac.il
Svetlana Rabin-- סבטלנה רבין

Line Bleicher-- לין בלייכר


02-5882066 ·

lineb@savion.cc.huji.ac.il


Media and Jewish Education מדיה ~ חינוך יהודי
Gabriela Klaber- גבריאלה קלבר

02-5882092 ·

gabrielak@savion.cc.huji.ac.il

Periodicals and Reference
כתבי-עת ~ שירותי יעץ

Tanya Marshak - טניה מהרשק

02-5880124/82181 ·

tatyanam@savion.huji.ac.il

Aleph Coordinator and Reference
מתאמת אלף ~ שירותי יעץ

Mally Cohen - מלי כהן

02-5880232·

mallyc@savion.cc.huji.ac.il

Subject specialist-Education מומחית נושא - חינוך
Liora Achron -ליאורה אחרון

02-5880122 ·

lioraa@savion.cc.huji.ac.il

Subject specialist-Social Work מומחה נושא - עבודה סוציאלית
Mark Pechnikov -מרק פצ'ניקוב

02-5881120 ·

markp@savion.cc.huji.ac.il

Systems Librarian ספרנית מחשוב
Yapha Schochet -יפה שוחט

02-5881297/82067 ·

yaphas@savion.huji.ac.il

FAX 02-5881586 פקס


 
 
 
  [School of Education בית הספר לחינוך] [ School of Social Work בית הספר לע"ס] [ Melton Centre מרכז מלטון]

[       Library Authority רשות הספריות] [      Hebrew University of Jerusalem  האוניברסיטה העברית בירושלים]

[              Home דף הבית] [Ask Us שאלו אותנו] [Library Card כרטיס קורא]      Follow us on twitter